Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Oppo Reno 10x Zoom ve BlackBerry KEY2 Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları16.12.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Samsung Galaxy Note 10+ (Plus), Oppo Reno 10x Zoom ve BlackBerry KEY2 Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Kamera, Performans, Maliyet, Boyut, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun yüksek çözünürlükte kaliteli fotoğraf ve video çekmesi senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Kamera olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir.
Telefonun performansı da senin için önemli anlaşılan.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %14 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman değil gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %35 oranla BlackBerry KEY2 en güçlü seçim olarak görünüyor. BlackBerry KEY2, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. BlackBerry KEY2 için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

BlackBerry KEY2
%35

Oppo Reno 10x Zoom

%34

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)

%31
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş