Apple iPhone 11 Pro Max 512GB, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) Telefon Seçim ve Karşılaştırma Sonuçları07.11.2020
Merhaba ben misyona, bu raporu bir kullanıcımızın Apple iPhone 11 Pro Max 512GB, Huawei Mate 10 Porsche Design ve Samsung Galaxy Note 10+ (Plus) Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım. Kullanıcımız, misyona akıllı öneri sistemini kullanmıştır

Telefon Seçim Kriterleri
Öncelikli kriterlerin: Performans, Boyut, Maliyet, Kamera, Ekran Kalitesi.
Anladığım kadarıyla, telefonun performansı senin için çok önemli. Kullanıcılarımızın bir bölümü Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Performans olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerin büyük ölçüde doğru.
Telefonun boyutu da senin önceliklerinden anlaşılan.
Kullanacağın telefonun fiyatı da doğal olarak senin için önemli kriterler arasında.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %37 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için doğru zaman gibi gözüküyor.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %41 oranla Huawei Mate 10 Porsche Design en güçlü seçim olarak görünüyor. Huawei Mate 10 Porsche Design, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. Huawei Mate 10 Porsche Design için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

Huawei Mate 10 Porsche Design
%41

Samsung Galaxy Note 10+ (Plus)

%37

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

%22
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş