Apple iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition, OnePlus 5T ve Samsung Galaxy S9+ (Plus) Telefon Seçimi Sonuçları15.03.2020
İyi Geceler ,
Bu raporu Apple iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition, OnePlus 5T ve Samsung Galaxy S9+ (Plus) Telefon seçimi kararına yardımcı olmak için hazırladım.
Telefon Seçim Kriterlerin
Anladığım kadarıyla, telefonun fiyatı senin için çok önemli. Çok az sayıda kullanıcımız Telefon seçimlerinde en önemli kriterini Maliyet olarak seçiyor, bu yüzden kriter önceliklerini tekrar değerlendirmen gerekebilir. Telefonun performansı da senin için önemli anlaşılan. Telefonun iyi fotoğraf ve video çekmesini de önemsiz saymaman çok doğal.
Telefon Seçim Zamanı Mı?
Bu ay verilen kararlar arasında Telefon seçimi %91 oranla yer alıyor. Dolayısıyla Telefon seçimi ve kararı için en doğru zaman.

Ağır Basan Taraf Belli
Hesaplamalarım sonucu %36 oranla OnePlus 5T en güçlü seçim olarak görünüyor. OnePlus 5T, özellikle Maliyet olarak daha üstün görünüyor. Hesaplamalarımda yukarıda bahsettiğim kriterlerle birlikte, diğer Telefon seçimlerini de değerlendirdim. OnePlus 5T için güncel fiyatlara buradan gözatabilirsin.

OnePlus 5T
%36

Samsung Galaxy S9+ (Plus)

%34

Apple iPhone 8 Plus (PRODUCT)RED Special Edition

%29
Raporu Kaydet
Adını ve Uygun Email Adresini Girmelisin
Raporu Arkadaşınla Paylaş